Pośrednictwem ubezpieczeniowym zajmujemy się już od 18 lat.

Siedziba naszego pośrednictwa ubezpieczeń znajduje się w Rumi (koło Gdyni).

Zaczynaliśmy od reprezentowania tylko jednej firmy, lecz szybko aby dostosować produkty ubezpieczeniowe i móc oferować klient pełen wachlarz ubezpieczeń w korzystnych cenach i dobrej jakości, staliśmy się tak zwaną MULTIAGENCJĄ. Obecnie w naszej ofercie jest ponad 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Ułatwia nam to realizację celu naszej firmy, którym chcielibyśmy, aby było zadowolenie naszych klientów.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych szerokim zakresem ubezpieczeń! Obsługujemy nie tylko Trójmiasto i "Małe Trójmiasto", mamy klientów z całej Polski.

Dążymy do tego również poprzez obsługę zawartych u nas ubezpieczeń, przypominamy klientom o kończącym się ubezpieczeniu, analizujemy oferty firm dopasowując je do aktualnych potrzeb. Można u nas zgłosić szkodę, korzystać z naszych samochodów zastępczych, można również naprawić swoje pojazdy. Chętnie opowiemy jaka jest procedura i kolejność postępowania w przypadku szkody majątkowej czy NNW. Wszystko to sprawia, iż zaufaniem obdarza nas rocznie kilkanaście tysięcy klientów, powierzając bezpieczeństwo swoich pojazdów, domów, mieszkań, biznesu, czy życia.

Do tego grona możesz przystąpić również TY, a my zrobimy wszystko, abyś nie pożałował swojej decyzji.